Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża11:20
Stogi Pasanil11:25
Zimna11:26
Lessowa11:27
Kaczeńce11:28
Sucharskiego11:30
Lenartowicza11:31
Przeróbka11:32
Głęboka11:35
Brama Żuławska11:37
Akademia Muzyczna11:38
Chmielna11:39
Żabi Kruk11:40
Okopowa11:42
Brama Wyżynna11:44
Dworzec Główny11:46
Plac Solidarności11:49
Stocznia SKM11:51
Stocznia Północna11:53
Twarda11:54
Kliniczna - Szpital11:55
Wyspiańskiego11:57
Reja11:58
Mickiewicza
 
12:00
0 min.
 
Plac Komorowskiego12:022 min.
 
Legionów12:044 min.
 
Bajana12:055 min.
 
Żwirki i Wigury12:066 min.
 
Jana Pawła II12:077 min.
 
Startowa12:088 min.
 
Zaspa12:099 min.
 
Kołobrzeska12:1010 min.
 
Bora Komorowskiego12:1212 min.
 
Czerwony Dwór12:1414 min.
 
Piastowska12:1515 min.
 
Pomorska12:1717 min.
 
Osiedle Wejhera12:1818 min.
 
Helska12:1919 min.
 
Jelitkowo12:2020 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy