Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża13:09
Stogi Pasanil13:14
Zimna13:15
Lessowa13:16
Kaczeńce13:17
Sucharskiego13:19
Lenartowicza13:20
Przeróbka13:21
Głęboka13:24
Brama Żuławska13:26
Akademia Muzyczna13:27
Chmielna13:28
Żabi Kruk13:29
Okopowa13:31
Brama Wyżynna13:33
Dworzec Główny13:35
Plac Solidarności13:38
Stocznia SKM13:40
Stocznia Północna13:42
Twarda13:43
Kliniczna - Szpital13:44
Wyspiańskiego13:46
Reja13:47
Mickiewicza
 
13:49
0 min.
 
Plac Komorowskiego13:512 min.
 
Legionów13:534 min.
 
Bajana13:545 min.
 
Żwirki i Wigury13:556 min.
 
Jana Pawła II13:567 min.
 
Startowa13:578 min.
 
Zaspa13:589 min.
 
Kołobrzeska13:5910 min.
 
Bora Komorowskiego14:0112 min.
 
Czerwony Dwór14:0314 min.
 
Piastowska14:0415 min.
 
Pomorska14:0617 min.
 
Osiedle Wejhera14:0718 min.
 
Helska14:0819 min.
 
Jelitkowo14:0920 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy