Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża15:58
Stogi Pasanil16:03
Zimna16:04
Lessowa16:05
Kaczeńce16:06
Sucharskiego16:08
Lenartowicza16:09
Przeróbka16:10
Głęboka16:13
Brama Żuławska16:15
Akademia Muzyczna16:16
Chmielna16:17
Żabi Kruk16:18
Okopowa16:20
Brama Wyżynna16:22
Dworzec Główny16:24
Plac Solidarności16:27
Stocznia SKM16:29
Stocznia Północna16:31
Twarda16:32
Kliniczna - Szpital16:33
Wyspiańskiego16:35
Reja16:36
Mickiewicza
 
16:38
0 min.
 
Plac Komorowskiego16:402 min.
 
Legionów16:424 min.
 
Bajana16:435 min.
 
Żwirki i Wigury16:446 min.
 
Jana Pawła II16:457 min.
 
Startowa16:468 min.
 
Zaspa16:479 min.
 
Kołobrzeska16:4810 min.
 
Bora Komorowskiego16:5012 min.
 
Czerwony Dwór16:5214 min.
 
Piastowska16:5315 min.
 
Pomorska16:5517 min.
 
Osiedle Wejhera16:5618 min.
 
Helska16:5719 min.
 
Jelitkowo16:5820 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy