Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża18:29
Stogi Pasanil18:34
Zimna18:35
Lessowa18:36
Kaczeńce18:37
Sucharskiego18:39
Lenartowicza18:40
Przeróbka18:41
Głęboka18:44
Brama Żuławska18:46
Akademia Muzyczna18:47
Chmielna18:48
Żabi Kruk18:49
Okopowa18:51
Brama Wyżynna18:53
Dworzec Główny18:55
Plac Solidarności18:58
Stocznia SKM19:00
Stocznia Północna19:02
Twarda19:03
Kliniczna - Szpital19:04
Wyspiańskiego19:06
Reja19:07
Mickiewicza
 
19:09
0 min.
 
Plac Komorowskiego19:112 min.
 
Legionów19:134 min.
 
Bajana19:145 min.
 
Żwirki i Wigury19:156 min.
 
Jana Pawła II19:167 min.
 
Startowa19:178 min.
 
Zaspa19:189 min.
 
Kołobrzeska19:1910 min.
 
Bora Komorowskiego19:2112 min.
 
Czerwony Dwór19:2314 min.
 
Piastowska19:2415 min.
 
Pomorska19:2617 min.
 
Osiedle Wejhera19:2718 min.
 
Helska19:2819 min.
 
Jelitkowo19:2920 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy