Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża07:46
Stogi Pasanil07:51
Zimna07:52
Lessowa07:53
Kaczeńce07:54
Sucharskiego07:56
Lenartowicza07:57
Przeróbka07:58
Głęboka08:01
Brama Żuławska08:03
Akademia Muzyczna08:04
Chmielna08:05
Żabi Kruk08:06
Okopowa08:08
Brama Wyżynna08:10
Dworzec Główny08:12
Plac Solidarności08:14
Stocznia SKM08:16
Stocznia Północna08:18
Twarda08:19
Kliniczna - Szpital08:20
Wyspiańskiego08:22
Reja08:23
Mickiewicza08:25
Plac Komorowskiego08:27
Legionów
 
08:29
0 min.
 
Bajana08:301 min.
 
Żwirki i Wigury08:312 min.
 
Jana Pawła II08:323 min.
 
Startowa08:334 min.
 
Zaspa08:345 min.
 
Kołobrzeska08:356 min.
 
Bora Komorowskiego08:378 min.
 
Czerwony Dwór08:3910 min.
 
Piastowska08:4011 min.
 
Pomorska08:4213 min.
 
Osiedle Wejhera08:4314 min.
 
Helska08:4415 min.
 
Jelitkowo08:4516 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy