Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża05:46
Stogi Pasanil05:51
Zimna05:52
Lessowa05:53
Kaczeńce05:54
Sucharskiego05:56
Lenartowicza05:57
Przeróbka05:58
Głęboka06:01
Brama Żuławska06:03
Akademia Muzyczna06:04
Chmielna06:05
Żabi Kruk06:06
Okopowa06:08
Brama Wyżynna06:10
Dworzec Główny06:12
Plac Solidarności06:15
Stocznia SKM06:17
Stocznia Północna06:19
Twarda06:20
Kliniczna - Szpital06:21
Wyspiańskiego06:23
Reja06:24
Mickiewicza06:26
Plac Komorowskiego06:28
Legionów
 
06:30
0 min.
 
Bajana06:311 min.
 
Żwirki i Wigury06:322 min.
 
Jana Pawła II06:333 min.
 
Startowa06:344 min.
 
Zaspa06:355 min.
 
Kołobrzeska06:366 min.
 
Bora Komorowskiego06:388 min.
 
Czerwony Dwór06:4010 min.
 
Piastowska06:4111 min.
 
Pomorska06:4313 min.
 
Osiedle Wejhera06:4414 min.
 
Helska06:4515 min.
 
Jelitkowo06:4616 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy