Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża13:03
Stogi Pasanil13:08
Zimna13:09
Lessowa13:10
Kaczeńce13:11
Sucharskiego13:13
Lenartowicza13:14
Przeróbka13:15
Głęboka13:18
Brama Żuławska13:20
Akademia Muzyczna13:21
Chmielna13:22
Żabi Kruk13:23
Okopowa13:25
Brama Wyżynna13:27
Dworzec Główny13:29
Plac Solidarności13:31
Stocznia SKM13:33
Stocznia Północna13:35
Twarda13:36
Kliniczna - Szpital13:37
Wyspiańskiego13:39
Reja13:40
Mickiewicza13:42
Plac Komorowskiego13:44
Legionów
 
13:46
0 min.
 
Bajana13:471 min.
 
Żwirki i Wigury13:482 min.
 
Jana Pawła II13:493 min.
 
Startowa13:504 min.
 
Zaspa13:515 min.
 
Kołobrzeska13:526 min.
 
Bora Komorowskiego13:548 min.
 
Czerwony Dwór13:5610 min.
 
Piastowska13:5711 min.
 
Pomorska13:5913 min.
 
Osiedle Wejhera14:0014 min.
 
Helska14:0115 min.
 
Jelitkowo14:0216 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy