Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża14:43
Stogi Pasanil14:48
Zimna14:49
Lessowa14:50
Kaczeńce14:51
Sucharskiego14:53
Lenartowicza14:54
Przeróbka14:55
Głęboka14:58
Brama Żuławska15:00
Akademia Muzyczna15:01
Chmielna15:02
Żabi Kruk15:03
Okopowa15:05
Brama Wyżynna15:07
Dworzec Główny15:09
Plac Solidarności15:11
Stocznia SKM15:13
Stocznia Północna15:15
Twarda15:16
Kliniczna - Szpital15:17
Wyspiańskiego15:19
Reja15:20
Mickiewicza15:22
Plac Komorowskiego15:24
Legionów
 
15:26
0 min.
 
Bajana15:271 min.
 
Żwirki i Wigury15:282 min.
 
Jana Pawła II15:293 min.
 
Startowa15:304 min.
 
Zaspa15:315 min.
 
Kołobrzeska15:326 min.
 
Bora Komorowskiego15:348 min.
 
Czerwony Dwór15:3610 min.
 
Piastowska15:3711 min.
 
Pomorska15:3913 min.
 
Osiedle Wejhera15:4014 min.
 
Helska15:4115 min.
 
Jelitkowo15:4216 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy