Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża16:03
Stogi Pasanil16:08
Zimna16:09
Lessowa16:10
Kaczeńce16:11
Sucharskiego16:13
Lenartowicza16:14
Przeróbka16:15
Głęboka16:18
Brama Żuławska16:20
Akademia Muzyczna16:21
Chmielna16:22
Żabi Kruk16:23
Okopowa16:25
Brama Wyżynna16:27
Dworzec Główny16:29
Plac Solidarności16:31
Stocznia SKM16:33
Stocznia Północna16:35
Twarda16:36
Kliniczna - Szpital16:37
Wyspiańskiego16:39
Reja16:40
Mickiewicza16:42
Plac Komorowskiego16:44
Legionów
 
16:46
0 min.
 
Bajana16:471 min.
 
Żwirki i Wigury16:482 min.
 
Jana Pawła II16:493 min.
 
Startowa16:504 min.
 
Zaspa16:515 min.
 
Kołobrzeska16:526 min.
 
Bora Komorowskiego16:548 min.
 
Czerwony Dwór16:5610 min.
 
Piastowska16:5711 min.
 
Pomorska16:5913 min.
 
Osiedle Wejhera17:0014 min.
 
Helska17:0115 min.
 
Jelitkowo17:0216 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy