Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża06:38
Stogi Pasanil06:43
Zimna06:44
Lessowa06:45
Kaczeńce06:46
Sucharskiego06:48
Lenartowicza06:49
Przeróbka06:50
Głęboka06:53
Brama Żuławska06:55
Akademia Muzyczna06:56
Chmielna06:57
Żabi Kruk06:58
Okopowa07:00
Brama Wyżynna07:02
Dworzec Główny07:04
Plac Solidarności07:07
Stocznia SKM07:09
Stocznia Północna07:11
Twarda07:12
Kliniczna - Szpital07:13
Wyspiańskiego07:15
Reja07:16
Mickiewicza07:18
Plac Komorowskiego07:20
Legionów
 
07:22
0 min.
 
Bajana07:231 min.
 
Żwirki i Wigury07:242 min.
 
Jana Pawła II07:253 min.
 
Startowa07:264 min.
 
Zaspa07:275 min.
 
Kołobrzeska07:286 min.
 
Bora Komorowskiego07:308 min.
 
Czerwony Dwór07:3210 min.
 
Piastowska07:3311 min.
 
Pomorska07:3513 min.
 
Osiedle Wejhera07:3614 min.
 
Helska07:3715 min.
 
Jelitkowo07:3816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy