Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża10:46
Stogi Pasanil10:51
Zimna10:52
Lessowa10:53
Kaczeńce10:54
Sucharskiego10:56
Lenartowicza10:57
Przeróbka10:58
Głęboka11:01
Brama Żuławska11:03
Akademia Muzyczna11:04
Chmielna11:05
Żabi Kruk11:06
Okopowa11:08
Brama Wyżynna11:10
Dworzec Główny11:12
Plac Solidarności11:14
Stocznia SKM11:16
Stocznia Północna11:18
Twarda11:19
Kliniczna - Szpital11:20
Wyspiańskiego11:22
Reja11:23
Mickiewicza11:25
Plac Komorowskiego11:27
Legionów
 
11:29
0 min.
 
Bajana11:301 min.
 
Żwirki i Wigury11:312 min.
 
Jana Pawła II11:323 min.
 
Startowa11:334 min.
 
Zaspa11:345 min.
 
Kołobrzeska11:356 min.
 
Bora Komorowskiego11:378 min.
 
Czerwony Dwór11:3910 min.
 
Piastowska11:4011 min.
 
Pomorska11:4213 min.
 
Osiedle Wejhera11:4314 min.
 
Helska11:4415 min.
 
Jelitkowo11:4516 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy