Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża11:23
Stogi Pasanil11:28
Zimna11:29
Lessowa11:30
Kaczeńce11:31
Sucharskiego11:33
Lenartowicza11:34
Przeróbka11:35
Głęboka11:38
Brama Żuławska11:40
Akademia Muzyczna11:41
Chmielna11:42
Żabi Kruk11:43
Okopowa11:45
Brama Wyżynna11:47
Dworzec Główny11:49
Plac Solidarności11:51
Stocznia SKM11:53
Stocznia Północna11:55
Twarda11:56
Kliniczna - Szpital11:57
Wyspiańskiego11:59
Reja12:00
Mickiewicza12:02
Plac Komorowskiego12:04
Legionów
 
12:06
0 min.
 
Bajana12:071 min.
 
Żwirki i Wigury12:082 min.
 
Jana Pawła II12:093 min.
 
Startowa12:104 min.
 
Zaspa12:115 min.
 
Kołobrzeska12:126 min.
 
Bora Komorowskiego12:148 min.
 
Czerwony Dwór12:1610 min.
 
Piastowska12:1711 min.
 
Pomorska12:1913 min.
 
Osiedle Wejhera12:2014 min.
 
Helska12:2115 min.
 
Jelitkowo12:2216 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy