Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża07:18
Stogi Pasanil07:23
Zimna07:24
Lessowa07:25
Kaczeńce07:26
Sucharskiego07:28
Lenartowicza07:29
Przeróbka07:30
Głęboka07:33
Brama Żuławska07:35
Akademia Muzyczna07:36
Chmielna07:37
Żabi Kruk07:38
Okopowa07:40
Brama Wyżynna07:42
Dworzec Główny07:44
Plac Solidarności07:47
Stocznia SKM07:49
Stocznia Północna07:51
Twarda07:52
Kliniczna - Szpital07:53
Wyspiańskiego07:55
Reja07:56
Mickiewicza07:58
Plac Komorowskiego08:00
Legionów
 
08:02
0 min.
 
Bajana08:031 min.
 
Żwirki i Wigury08:042 min.
 
Jana Pawła II08:053 min.
 
Startowa08:064 min.
 
Zaspa08:075 min.
 
Kołobrzeska08:086 min.
 
Bora Komorowskiego08:108 min.
 
Czerwony Dwór08:1210 min.
 
Piastowska08:1311 min.
 
Pomorska08:1513 min.
 
Osiedle Wejhera08:1614 min.
 
Helska08:1715 min.
 
Jelitkowo08:1816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy