Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża12:03
Stogi Pasanil12:08
Zimna12:09
Lessowa12:10
Kaczeńce12:11
Sucharskiego12:13
Lenartowicza12:14
Przeróbka12:15
Głęboka12:18
Brama Żuławska12:20
Akademia Muzyczna12:21
Chmielna12:22
Żabi Kruk12:23
Okopowa12:25
Brama Wyżynna12:27
Dworzec Główny12:29
Plac Solidarności12:31
Stocznia SKM12:33
Stocznia Północna12:35
Twarda12:36
Kliniczna - Szpital12:37
Wyspiańskiego12:39
Reja12:40
Mickiewicza12:42
Plac Komorowskiego12:44
Legionów
 
12:46
0 min.
 
Bajana12:471 min.
 
Żwirki i Wigury12:482 min.
 
Jana Pawła II12:493 min.
 
Startowa12:504 min.
 
Zaspa12:515 min.
 
Kołobrzeska12:526 min.
 
Bora Komorowskiego12:548 min.
 
Czerwony Dwór12:5610 min.
 
Piastowska12:5711 min.
 
Pomorska12:5913 min.
 
Osiedle Wejhera13:0014 min.
 
Helska13:0115 min.
 
Jelitkowo13:0216 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy