Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża13:23
Stogi Pasanil13:28
Zimna13:29
Lessowa13:30
Kaczeńce13:31
Sucharskiego13:33
Lenartowicza13:34
Przeróbka13:35
Głęboka13:38
Brama Żuławska13:40
Akademia Muzyczna13:41
Chmielna13:42
Żabi Kruk13:43
Okopowa13:45
Brama Wyżynna13:47
Dworzec Główny13:49
Plac Solidarności13:51
Stocznia SKM13:53
Stocznia Północna13:55
Twarda13:56
Kliniczna - Szpital13:57
Wyspiańskiego13:59
Reja14:00
Mickiewicza14:02
Plac Komorowskiego14:04
Legionów
 
14:06
0 min.
 
Bajana14:071 min.
 
Żwirki i Wigury14:082 min.
 
Jana Pawła II14:093 min.
 
Startowa14:104 min.
 
Zaspa14:115 min.
 
Kołobrzeska14:126 min.
 
Bora Komorowskiego14:148 min.
 
Czerwony Dwór14:1610 min.
 
Piastowska14:1711 min.
 
Pomorska14:1913 min.
 
Osiedle Wejhera14:2014 min.
 
Helska14:2115 min.
 
Jelitkowo14:2216 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy