Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża09:49
Stogi Pasanil09:54
Zimna09:55
Lessowa09:56
Kaczeńce09:57
Sucharskiego09:59
Lenartowicza10:00
Przeróbka10:01
Głęboka10:04
Brama Żuławska10:06
Akademia Muzyczna10:07
Chmielna10:08
Żabi Kruk10:09
Okopowa10:11
Brama Wyżynna10:13
Dworzec Główny10:15
Plac Solidarności10:18
Stocznia SKM10:20
Stocznia Północna10:22
Twarda10:23
Kliniczna - Szpital10:24
Wyspiańskiego10:26
Reja10:27
Mickiewicza10:29
Plac Komorowskiego10:31
Legionów
 
10:33
0 min.
 
Bajana10:341 min.
 
Żwirki i Wigury10:352 min.
 
Jana Pawła II10:363 min.
 
Startowa10:374 min.
 
Zaspa10:385 min.
 
Kołobrzeska10:396 min.
 
Bora Komorowskiego10:418 min.
 
Czerwony Dwór10:4310 min.
 
Piastowska10:4411 min.
 
Pomorska10:4613 min.
 
Osiedle Wejhera10:4714 min.
 
Helska10:4815 min.
 
Jelitkowo10:4916 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy