Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża10:20
Stogi Pasanil10:25
Zimna10:26
Lessowa10:27
Kaczeńce10:28
Sucharskiego10:30
Lenartowicza10:31
Przeróbka10:32
Głęboka10:35
Brama Żuławska10:37
Akademia Muzyczna10:38
Chmielna10:39
Żabi Kruk10:40
Okopowa10:42
Brama Wyżynna10:44
Dworzec Główny10:46
Plac Solidarności10:49
Stocznia SKM10:51
Stocznia Północna10:53
Twarda10:54
Kliniczna - Szpital10:55
Wyspiańskiego10:57
Reja10:58
Mickiewicza11:00
Plac Komorowskiego11:02
Legionów
 
11:04
0 min.
 
Bajana11:051 min.
 
Żwirki i Wigury11:062 min.
 
Jana Pawła II11:073 min.
 
Startowa11:084 min.
 
Zaspa11:095 min.
 
Kołobrzeska11:106 min.
 
Bora Komorowskiego11:128 min.
 
Czerwony Dwór11:1410 min.
 
Piastowska11:1511 min.
 
Pomorska11:1713 min.
 
Osiedle Wejhera11:1814 min.
 
Helska11:1915 min.
 
Jelitkowo11:2016 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy