Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża11:49
Stogi Pasanil11:54
Zimna11:55
Lessowa11:56
Kaczeńce11:57
Sucharskiego11:59
Lenartowicza12:00
Przeróbka12:01
Głęboka12:04
Brama Żuławska12:06
Akademia Muzyczna12:07
Chmielna12:08
Żabi Kruk12:09
Okopowa12:11
Brama Wyżynna12:13
Dworzec Główny12:15
Plac Solidarności12:18
Stocznia SKM12:20
Stocznia Północna12:22
Twarda12:23
Kliniczna - Szpital12:24
Wyspiańskiego12:26
Reja12:27
Mickiewicza12:29
Plac Komorowskiego12:31
Legionów
 
12:33
0 min.
 
Bajana12:341 min.
 
Żwirki i Wigury12:352 min.
 
Jana Pawła II12:363 min.
 
Startowa12:374 min.
 
Zaspa12:385 min.
 
Kołobrzeska12:396 min.
 
Bora Komorowskiego12:418 min.
 
Czerwony Dwór12:4310 min.
 
Piastowska12:4411 min.
 
Pomorska12:4613 min.
 
Osiedle Wejhera12:4714 min.
 
Helska12:4815 min.
 
Jelitkowo12:4916 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy