Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża13:09
Stogi Pasanil13:14
Zimna13:15
Lessowa13:16
Kaczeńce13:17
Sucharskiego13:19
Lenartowicza13:20
Przeróbka13:21
Głęboka13:24
Brama Żuławska13:26
Akademia Muzyczna13:27
Chmielna13:28
Żabi Kruk13:29
Okopowa13:31
Brama Wyżynna13:33
Dworzec Główny13:35
Plac Solidarności13:38
Stocznia SKM13:40
Stocznia Północna13:42
Twarda13:43
Kliniczna - Szpital13:44
Wyspiańskiego13:46
Reja13:47
Mickiewicza13:49
Plac Komorowskiego13:51
Legionów
 
13:53
0 min.
 
Bajana13:541 min.
 
Żwirki i Wigury13:552 min.
 
Jana Pawła II13:563 min.
 
Startowa13:574 min.
 
Zaspa13:585 min.
 
Kołobrzeska13:596 min.
 
Bora Komorowskiego14:018 min.
 
Czerwony Dwór14:0310 min.
 
Piastowska14:0411 min.
 
Pomorska14:0613 min.
 
Osiedle Wejhera14:0714 min.
 
Helska14:0815 min.
 
Jelitkowo14:0916 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy