Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża13:20
Stogi Pasanil13:25
Zimna13:26
Lessowa13:27
Kaczeńce13:28
Sucharskiego13:30
Lenartowicza13:31
Przeróbka13:32
Głęboka13:35
Brama Żuławska13:37
Akademia Muzyczna13:38
Chmielna13:39
Żabi Kruk13:40
Okopowa13:42
Brama Wyżynna13:44
Dworzec Główny13:46
Plac Solidarności13:49
Stocznia SKM13:51
Stocznia Północna13:53
Twarda13:54
Kliniczna - Szpital13:55
Wyspiańskiego13:57
Reja13:58
Mickiewicza14:00
Plac Komorowskiego14:02
Legionów
 
14:04
0 min.
 
Bajana14:051 min.
 
Żwirki i Wigury14:062 min.
 
Jana Pawła II14:073 min.
 
Startowa14:084 min.
 
Zaspa14:095 min.
 
Kołobrzeska14:106 min.
 
Bora Komorowskiego14:128 min.
 
Czerwony Dwór14:1410 min.
 
Piastowska14:1511 min.
 
Pomorska14:1713 min.
 
Osiedle Wejhera14:1814 min.
 
Helska14:1915 min.
 
Jelitkowo14:2016 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy