Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża15:18
Stogi Pasanil15:23
Zimna15:24
Lessowa15:25
Kaczeńce15:26
Sucharskiego15:28
Lenartowicza15:29
Przeróbka15:30
Głęboka15:33
Brama Żuławska15:35
Akademia Muzyczna15:36
Chmielna15:37
Żabi Kruk15:38
Okopowa15:40
Brama Wyżynna15:42
Dworzec Główny15:44
Plac Solidarności15:47
Stocznia SKM15:49
Stocznia Północna15:51
Twarda15:52
Kliniczna - Szpital15:53
Wyspiańskiego15:55
Reja15:56
Mickiewicza15:58
Plac Komorowskiego16:00
Legionów
 
16:02
0 min.
 
Bajana16:031 min.
 
Żwirki i Wigury16:042 min.
 
Jana Pawła II16:053 min.
 
Startowa16:064 min.
 
Zaspa16:075 min.
 
Kołobrzeska16:086 min.
 
Bora Komorowskiego16:108 min.
 
Czerwony Dwór16:1210 min.
 
Piastowska16:1311 min.
 
Pomorska16:1513 min.
 
Osiedle Wejhera16:1614 min.
 
Helska16:1715 min.
 
Jelitkowo16:1816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy