Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża18:09
Stogi Pasanil18:14
Zimna18:15
Lessowa18:16
Kaczeńce18:17
Sucharskiego18:19
Lenartowicza18:20
Przeróbka18:21
Głęboka18:24
Brama Żuławska18:26
Akademia Muzyczna18:27
Chmielna18:28
Żabi Kruk18:29
Okopowa18:31
Brama Wyżynna18:33
Dworzec Główny18:35
Plac Solidarności18:38
Stocznia SKM18:40
Stocznia Północna18:42
Twarda18:43
Kliniczna - Szpital18:44
Wyspiańskiego18:46
Reja18:47
Mickiewicza18:49
Plac Komorowskiego18:51
Legionów
 
18:53
0 min.
 
Bajana18:541 min.
 
Żwirki i Wigury18:552 min.
 
Jana Pawła II18:563 min.
 
Startowa18:574 min.
 
Zaspa18:585 min.
 
Kołobrzeska18:596 min.
 
Bora Komorowskiego19:018 min.
 
Czerwony Dwór19:0310 min.
 
Piastowska19:0411 min.
 
Pomorska19:0613 min.
 
Osiedle Wejhera19:0714 min.
 
Helska19:0815 min.
 
Jelitkowo19:0916 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy