Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża21:54
Stogi Pasanil21:59
Zimna22:00
Lessowa22:01
Kaczeńce22:02
Sucharskiego22:04
Lenartowicza22:05
Przeróbka22:06
Głęboka22:09
Brama Żuławska22:11
Akademia Muzyczna22:12
Chmielna22:13
Żabi Kruk22:14
Okopowa22:16
Brama Wyżynna22:18
Dworzec Główny22:20
Plac Solidarności22:22
Stocznia SKM22:23
Stocznia Północna22:25
Twarda22:26
Kliniczna - Szpital22:27
Wyspiańskiego22:29
Reja22:30
Mickiewicza22:32
Plac Komorowskiego22:34
Legionów
 
22:35
0 min.
 
Bajana22:361 min.
 
Żwirki i Wigury22:372 min.
 
Jana Pawła II22:383 min.
 
Startowa22:394 min.
 
Zaspa22:405 min.
 
Kołobrzeska22:416 min.
 
Bora Komorowskiego22:438 min.
 
Czerwony Dwór22:4510 min.
 
Piastowska22:4611 min.
 
Pomorska22:4813 min.
 
Osiedle Wejhera22:4914 min.
 
Helska22:5015 min.
 
Jelitkowo22:5116 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy