Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jelitkowo05:51
Helska05:53
Osiedle Wejhera05:55
Pomorska05:56
Piastowska05:57
Czerwony Dwór05:59
Bora Komorowskiego06:00
Kołobrzeska06:01
Zaspa
 
06:03
0 min.
 
Startowa06:041 min.
 
Jana Pawła II06:052 min.
 
Żwirki i Wigury06:063 min.
 
Bajana06:074 min.
 
Legionów06:096 min.
 
Plac Komorowskiego06:107 min.
 
Mickiewicza06:129 min.
 
Reja06:1310 min.
 
Wyspiańskiego06:1512 min.
 
Kliniczna - Szpital06:1613 min.
 
Twarda06:1815 min.
 
Stocznia Północna06:1916 min.
 
Stocznia SKM06:2118 min.
 
Plac Solidarności06:2320 min.
 
Dworzec Główny06:2522 min.
 
Brama Wyżynna06:2724 min.
 
Okopowa06:2926 min.
 
Żabi Kruk06:3027 min.
 
Chmielna06:3128 min.
 
Akademia Muzyczna06:3229 min.
 
Brama Żuławska06:3431 min.
 
Głęboka06:3633 min.
 
Przeróbka06:3936 min.
 
Lenartowicza06:4037 min.
 
Sucharskiego06:4138 min.
 
Kaczeńce06:4239 min.
 
Lessowa06:4340 min.
 
Zimna06:4441 min.
 
Stogi Pasanil06:4643 min.
 
Rozłogi06:4744 min.
 
Stogi Plaża06:5148 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy