Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jelitkowo12:12
Helska12:14
Osiedle Wejhera12:16
Pomorska12:17
Piastowska12:18
Czerwony Dwór12:20
Bora Komorowskiego12:21
Kołobrzeska12:22
Zaspa
 
12:24
0 min.
 
Startowa12:251 min.
 
Jana Pawła II12:262 min.
 
Żwirki i Wigury12:273 min.
 
Bajana12:284 min.
 
Legionów12:306 min.
 
Plac Komorowskiego12:317 min.
 
Mickiewicza12:339 min.
 
Reja12:3410 min.
 
Wyspiańskiego12:3612 min.
 
Kliniczna - Szpital12:3713 min.
 
Twarda12:3915 min.
 
Stocznia Północna12:4016 min.
 
Stocznia SKM12:4218 min.
 
Plac Solidarności12:4319 min.
 
Dworzec Główny12:4521 min.
 
Brama Wyżynna12:4723 min.
 
Okopowa12:4925 min.
 
Żabi Kruk12:5026 min.
 
Chmielna12:5127 min.
 
Akademia Muzyczna12:5228 min.
 
Brama Żuławska12:5430 min.
 
Głęboka12:5632 min.
 
Przeróbka12:5935 min.
 
Lenartowicza13:0036 min.
 
Sucharskiego13:0137 min.
 
Kaczeńce13:0238 min.
 
Lessowa13:0339 min.
 
Zimna13:0440 min.
 
Stogi Pasanil13:0642 min.
 
Rozłogi13:0743 min.
 
Stogi Plaża13:1147 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy