Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jelitkowo06:21
Helska06:23
Osiedle Wejhera06:25
Pomorska06:26
Piastowska06:27
Czerwony Dwór06:29
Bora Komorowskiego06:30
Kołobrzeska06:31
Zaspa
 
06:33
0 min.
 
Startowa06:341 min.
 
Jana Pawła II06:352 min.
 
Żwirki i Wigury06:363 min.
 
Bajana06:374 min.
 
Legionów06:396 min.
 
Plac Komorowskiego06:407 min.
 
Mickiewicza06:429 min.
 
Reja06:4310 min.
 
Wyspiańskiego06:4512 min.
 
Kliniczna - Szpital06:4613 min.
 
Twarda06:4815 min.
 
Stocznia Północna06:4916 min.
 
Stocznia SKM06:5118 min.
 
Plac Solidarności06:5320 min.
 
Dworzec Główny06:5522 min.
 
Brama Wyżynna06:5724 min.
 
Okopowa06:5926 min.
 
Żabi Kruk07:0027 min.
 
Chmielna07:0128 min.
 
Akademia Muzyczna07:0229 min.
 
Brama Żuławska07:0431 min.
 
Głęboka07:0633 min.
 
Przeróbka07:0936 min.
 
Lenartowicza07:1037 min.
 
Sucharskiego07:1138 min.
 
Kaczeńce07:1239 min.
 
Lessowa07:1340 min.
 
Zimna07:1441 min.
 
Stogi Pasanil07:1643 min.
 
Rozłogi07:1744 min.
 
Stogi Plaża07:2148 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy