Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jelitkowo18:02
Helska18:04
Osiedle Wejhera18:06
Pomorska18:07
Piastowska18:08
Czerwony Dwór18:10
Bora Komorowskiego18:11
Kołobrzeska18:12
Zaspa
 
18:14
0 min.
 
Startowa18:151 min.
 
Jana Pawła II18:162 min.
 
Żwirki i Wigury18:173 min.
 
Bajana18:184 min.
 
Legionów18:206 min.
 
Plac Komorowskiego18:217 min.
 
Mickiewicza18:239 min.
 
Reja18:2410 min.
 
Wyspiańskiego18:2612 min.
 
Politechnika18:2915 min.
 
Miszewskiego18:3016 min.
 
Jaśkowa Dolina18:3218 min.
 
Klonowa18:3319 min.
 
Galeria Bałtycka18:3521 min.
 
Wojska Polskiego18:3723 min.
 
Zamenhofa18:3824 min.
 
Zajezdnia18:3925 min.
 
Strzyża PKM18:4026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy