Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jelitkowo18:55
Helska18:57
Osiedle Wejhera18:59
Pomorska19:00
Piastowska19:01
Czerwony Dwór19:03
Bora Komorowskiego19:04
Kołobrzeska19:05
Zaspa
 
19:07
0 min.
 
Startowa19:081 min.
 
Jana Pawła II19:092 min.
 
Żwirki i Wigury19:103 min.
 
Bajana19:114 min.
 
Legionów19:136 min.
 
Plac Komorowskiego19:147 min.
 
Mickiewicza19:169 min.
 
Reja19:1710 min.
 
Wyspiańskiego19:1912 min.
 
Kliniczna - Szpital19:2013 min.
 
Twarda19:2215 min.
 
Stocznia Północna19:2316 min.
 
Stocznia SKM19:2518 min.
 
Plac Solidarności19:2619 min.
 
Dworzec Główny19:2821 min.
 
Brama Wyżynna19:3023 min.
 
Okopowa19:3225 min.
 
Żabi Kruk19:3326 min.
 
Chmielna19:3427 min.
 
Akademia Muzyczna19:3528 min.
 
Brama Żuławska19:3730 min.
 
Głęboka19:3932 min.
 
Przeróbka19:4235 min.
 
Lenartowicza19:4336 min.
 
Sucharskiego19:4437 min.
 
Kaczeńce19:4538 min.
 
Lessowa19:4639 min.
 
Zimna19:4740 min.
 
Stogi Pasanil19:4942 min.
 
Rozłogi19:5043 min.
 
Stogi Plaża19:5447 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy