Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jelitkowo07:11
Helska07:13
Osiedle Wejhera07:15
Pomorska07:16
Piastowska07:17
Czerwony Dwór07:19
Bora Komorowskiego07:20
Kołobrzeska07:21
Zaspa
 
07:23
0 min.
 
Startowa07:241 min.
 
Jana Pawła II07:252 min.
 
Żwirki i Wigury07:263 min.
 
Bajana07:274 min.
 
Legionów07:296 min.
 
Plac Komorowskiego07:307 min.
 
Mickiewicza07:329 min.
 
Reja07:3310 min.
 
Wyspiańskiego07:3512 min.
 
Kliniczna - Szpital07:3613 min.
 
Twarda07:3815 min.
 
Stocznia Północna07:3916 min.
 
Stocznia SKM07:4118 min.
 
Plac Solidarności07:4320 min.
 
Dworzec Główny07:4522 min.
 
Brama Wyżynna07:4724 min.
 
Okopowa07:4926 min.
 
Żabi Kruk07:5027 min.
 
Chmielna07:5128 min.
 
Akademia Muzyczna07:5229 min.
 
Brama Żuławska07:5431 min.
 
Głęboka07:5633 min.
 
Przeróbka07:5936 min.
 
Lenartowicza08:0037 min.
 
Sucharskiego08:0138 min.
 
Kaczeńce08:0239 min.
 
Lessowa08:0340 min.
 
Zimna08:0441 min.
 
Stogi Pasanil08:0643 min.
 
Rozłogi08:0744 min.
 
Stogi Plaża08:1148 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy