Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jelitkowo09:55
Helska09:57
Osiedle Wejhera09:59
Pomorska10:00
Piastowska10:01
Czerwony Dwór10:03
Bora Komorowskiego10:04
Kołobrzeska10:05
Zaspa
 
10:07
0 min.
 
Startowa10:081 min.
 
Jana Pawła II10:092 min.
 
Żwirki i Wigury10:103 min.
 
Bajana10:114 min.
 
Legionów10:136 min.
 
Plac Komorowskiego10:147 min.
 
Mickiewicza10:169 min.
 
Reja10:1710 min.
 
Wyspiańskiego10:1912 min.
 
Kliniczna - Szpital10:2013 min.
 
Twarda10:2215 min.
 
Stocznia Północna10:2316 min.
 
Stocznia SKM10:2518 min.
 
Plac Solidarności10:2619 min.
 
Dworzec Główny10:2821 min.
 
Brama Wyżynna10:3023 min.
 
Okopowa10:3225 min.
 
Żabi Kruk10:3326 min.
 
Chmielna10:3427 min.
 
Akademia Muzyczna10:3528 min.
 
Brama Żuławska10:3730 min.
 
Głęboka10:3932 min.
 
Przeróbka10:4235 min.
 
Lenartowicza10:4336 min.
 
Sucharskiego10:4437 min.
 
Kaczeńce10:4538 min.
 
Lessowa10:4639 min.
 
Zimna10:4740 min.
 
Stogi Pasanil10:4942 min.
 
Rozłogi10:5043 min.
 
Stogi Plaża10:5447 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy