Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jelitkowo17:00
Helska17:02
Osiedle Wejhera17:04
Pomorska17:05
Piastowska17:06
Czerwony Dwór17:08
Bora Komorowskiego17:09
Kołobrzeska17:10
Zaspa
 
17:12
0 min.
 
Startowa17:131 min.
 
Jana Pawła II17:142 min.
 
Żwirki i Wigury17:153 min.
 
Bajana17:164 min.
 
Legionów17:186 min.
 
Plac Komorowskiego17:197 min.
 
Mickiewicza17:219 min.
 
Reja17:2210 min.
 
Wyspiańskiego17:2412 min.
 
Kliniczna - Szpital17:2513 min.
 
Twarda17:2715 min.
 
Stocznia Północna17:2816 min.
 
Stocznia SKM17:3018 min.
 
Plac Solidarności17:3119 min.
 
Dworzec Główny17:3321 min.
 
Brama Wyżynna17:3523 min.
 
Okopowa17:3725 min.
 
Żabi Kruk17:3826 min.
 
Chmielna17:3927 min.
 
Akademia Muzyczna17:4028 min.
 
Brama Żuławska17:4230 min.
 
Głęboka17:4432 min.
 
Przeróbka17:4735 min.
 
Lenartowicza17:4836 min.
 
Sucharskiego17:4937 min.
 
Kaczeńce17:5038 min.
 
Lessowa17:5139 min.
 
Zimna17:5240 min.
 
Stogi Pasanil17:5442 min.
 
Rozłogi17:5543 min.
 
Stogi Plaża17:5947 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy