Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jelitkowo10:36
Helska10:38
Osiedle Wejhera10:40
Pomorska10:41
Piastowska10:42
Czerwony Dwór10:44
Bora Komorowskiego10:45
Kołobrzeska10:46
Zaspa
 
10:48
0 min.
 
Startowa10:491 min.
 
Jana Pawła II10:502 min.
 
Żwirki i Wigury10:513 min.
 
Bajana10:524 min.
 
Legionów10:546 min.
 
Plac Komorowskiego10:557 min.
 
Mickiewicza10:579 min.
 
Reja10:5810 min.
 
Wyspiańskiego11:0012 min.
 
Kliniczna - Szpital11:0113 min.
 
Twarda11:0315 min.
 
Stocznia Północna11:0416 min.
 
Stocznia SKM11:0618 min.
 
Plac Solidarności11:0820 min.
 
Dworzec Główny11:1022 min.
 
Brama Wyżynna11:1224 min.
 
Okopowa11:1426 min.
 
Żabi Kruk11:1527 min.
 
Chmielna11:1628 min.
 
Akademia Muzyczna11:1729 min.
 
Brama Żuławska11:1931 min.
 
Głęboka11:2133 min.
 
Przeróbka11:2436 min.
 
Lenartowicza11:2537 min.
 
Sucharskiego11:2638 min.
 
Kaczeńce11:2739 min.
 
Lessowa11:2840 min.
 
Zimna11:2941 min.
 
Stogi Pasanil11:3143 min.
 
Rozłogi11:3244 min.
 
Stogi Plaża11:3648 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy