Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo04:36
Helska04:38
Osiedle Wejhera04:40
Pomorska04:41
Piastowska04:42
Czerwony Dwór04:44
Bora Komorowskiego04:45
Kołobrzeska04:46
Zaspa
 
04:48
0 min.
 
Startowa04:491 min.
 
Jana Pawła II04:502 min.
 
Żwirki i Wigury04:513 min.
 
Bajana04:524 min.
 
Legionów04:546 min.
 
Plac Komorowskiego04:557 min.
 
Mickiewicza04:579 min.
 
Reja04:5810 min.
 
Wyspiańskiego05:0012 min.
 
Kliniczna - Szpital05:0113 min.
 
Twarda05:0315 min.
 
Stocznia Północna05:0416 min.
 
Stocznia SKM05:0618 min.
 
Plac Solidarności05:0719 min.
 
Dworzec Główny05:0921 min.
 
Brama Wyżynna05:1123 min.
 
Okopowa05:1325 min.
 
Żabi Kruk05:1426 min.
 
Chmielna05:1527 min.
 
Akademia Muzyczna05:1628 min.
 
Brama Żuławska05:1830 min.
 
Głęboka05:2032 min.
 
Przeróbka05:2335 min.
 
Lenartowicza05:2436 min.
 
Sucharskiego05:2537 min.
 
Kaczeńce05:2638 min.
 
Lessowa05:2739 min.
 
Zimna05:2840 min.
 
Stogi Pasanil05:3042 min.
 
Rozłogi05:3143 min.
 
Stogi Plaża05:3547 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy