Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jelitkowo13:41
Helska13:43
Osiedle Wejhera13:45
Pomorska13:46
Piastowska13:47
Czerwony Dwór13:49
Bora Komorowskiego13:50
Kołobrzeska13:51
Zaspa
 
13:53
0 min.
 
Startowa13:541 min.
 
Jana Pawła II13:552 min.
 
Żwirki i Wigury13:563 min.
 
Bajana13:574 min.
 
Legionów13:596 min.
 
Plac Komorowskiego14:007 min.
 
Mickiewicza14:029 min.
 
Reja14:0310 min.
 
Wyspiańskiego14:0512 min.
 
Kliniczna - Szpital14:0613 min.
 
Twarda14:0815 min.
 
Stocznia Północna14:0916 min.
 
Stocznia SKM14:1118 min.
 
Plac Solidarności14:1320 min.
 
Dworzec Główny14:1522 min.
 
Brama Wyżynna14:1724 min.
 
Okopowa14:1926 min.
 
Żabi Kruk14:2027 min.
 
Chmielna14:2128 min.
 
Akademia Muzyczna14:2229 min.
 
Brama Żuławska14:2431 min.
 
Głęboka14:2633 min.
 
Przeróbka14:2936 min.
 
Lenartowicza14:3037 min.
 
Sucharskiego14:3138 min.
 
Kaczeńce14:3239 min.
 
Lessowa14:3340 min.
 
Zimna14:3441 min.
 
Stogi Pasanil14:3643 min.
 
Rozłogi14:3744 min.
 
Stogi Plaża14:4148 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy