Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jelitkowo16:01
Helska16:03
Osiedle Wejhera16:05
Pomorska16:06
Piastowska16:07
Czerwony Dwór16:09
Bora Komorowskiego16:10
Kołobrzeska16:11
Zaspa
 
16:13
0 min.
 
Startowa16:141 min.
 
Jana Pawła II16:152 min.
 
Żwirki i Wigury16:163 min.
 
Bajana16:174 min.
 
Legionów16:196 min.
 
Plac Komorowskiego16:207 min.
 
Mickiewicza16:229 min.
 
Reja16:2310 min.
 
Wyspiańskiego16:2512 min.
 
Kliniczna - Szpital16:2613 min.
 
Twarda16:2815 min.
 
Stocznia Północna16:2916 min.
 
Stocznia SKM16:3118 min.
 
Plac Solidarności16:3320 min.
 
Dworzec Główny16:3522 min.
 
Brama Wyżynna16:3724 min.
 
Okopowa16:3926 min.
 
Żabi Kruk16:4027 min.
 
Chmielna16:4128 min.
 
Akademia Muzyczna16:4229 min.
 
Brama Żuławska16:4431 min.
 
Głęboka16:4633 min.
 
Przeróbka16:4936 min.
 
Lenartowicza16:5037 min.
 
Sucharskiego16:5138 min.
 
Kaczeńce16:5239 min.
 
Lessowa16:5340 min.
 
Zimna16:5441 min.
 
Stogi Pasanil16:5643 min.
 
Rozłogi16:5744 min.
 
Stogi Plaża17:0148 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy