Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jelitkowo16:41
Helska16:43
Osiedle Wejhera16:45
Pomorska16:46
Piastowska16:47
Czerwony Dwór16:49
Bora Komorowskiego16:50
Kołobrzeska16:51
Zaspa
 
16:53
0 min.
 
Startowa16:541 min.
 
Jana Pawła II16:552 min.
 
Żwirki i Wigury16:563 min.
 
Bajana16:574 min.
 
Legionów16:596 min.
 
Plac Komorowskiego17:007 min.
 
Mickiewicza17:029 min.
 
Reja17:0310 min.
 
Wyspiańskiego17:0512 min.
 
Kliniczna - Szpital17:0613 min.
 
Twarda17:0815 min.
 
Stocznia Północna17:0916 min.
 
Stocznia SKM17:1118 min.
 
Plac Solidarności17:1320 min.
 
Dworzec Główny17:1522 min.
 
Brama Wyżynna17:1724 min.
 
Okopowa17:1926 min.
 
Żabi Kruk17:2027 min.
 
Chmielna17:2128 min.
 
Akademia Muzyczna17:2229 min.
 
Brama Żuławska17:2431 min.
 
Głęboka17:2633 min.
 
Przeróbka17:2936 min.
 
Lenartowicza17:3037 min.
 
Sucharskiego17:3138 min.
 
Kaczeńce17:3239 min.
 
Lessowa17:3340 min.
 
Zimna17:3441 min.
 
Stogi Pasanil17:3643 min.
 
Rozłogi17:3744 min.
 
Stogi Plaża17:4148 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy