Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jelitkowo18:35
Helska18:37
Osiedle Wejhera18:39
Pomorska18:40
Piastowska18:41
Czerwony Dwór18:43
Bora Komorowskiego18:44
Kołobrzeska18:45
Zaspa
 
18:47
0 min.
 
Startowa18:481 min.
 
Jana Pawła II18:492 min.
 
Żwirki i Wigury18:503 min.
 
Bajana18:514 min.
 
Legionów18:536 min.
 
Plac Komorowskiego18:547 min.
 
Mickiewicza18:569 min.
 
Reja18:5710 min.
 
Wyspiańskiego18:5912 min.
 
Kliniczna - Szpital19:0013 min.
 
Twarda19:0215 min.
 
Stocznia Północna19:0316 min.
 
Stocznia SKM19:0518 min.
 
Plac Solidarności19:0720 min.
 
Dworzec Główny19:0922 min.
 
Brama Wyżynna19:1124 min.
 
Okopowa19:1326 min.
 
Żabi Kruk19:1427 min.
 
Chmielna19:1528 min.
 
Akademia Muzyczna19:1629 min.
 
Brama Żuławska19:1831 min.
 
Głęboka19:2033 min.
 
Przeróbka19:2336 min.
 
Lenartowicza19:2437 min.
 
Sucharskiego19:2538 min.
 
Kaczeńce19:2639 min.
 
Lessowa19:2740 min.
 
Zimna19:2841 min.
 
Stogi Pasanil19:3043 min.
 
Rozłogi19:3144 min.
 
Stogi Plaża19:3548 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy