Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Przeróbka15:06
Głęboka15:09
Brama Żuławska15:11
Akademia Muzyczna15:12
Chmielna15:13
Żabi Kruk15:14
Okopowa15:16
Brama Wyżynna15:18
Dworzec Główny15:20
Brama Oliwska
 
15:22
0 min.
 
Chodowieckiego15:231 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:242 min.
 
Traugutta15:264 min.
 
Opera Bałtycka15:286 min.
 
Politechnika15:297 min.
 
Miszewskiego15:308 min.
 
Jaśkowa Dolina15:3210 min.
 
Klonowa15:3412 min.
 
Galeria Bałtycka15:3614 min.
 
Wojska Polskiego15:3816 min.
 
Zamenhofa15:3917 min.
 
Zajezdnia15:4018 min.
 
Strzyża PKM15:4119 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy