Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Przeróbka10:54
Głęboka10:57
Brama Żuławska10:59
Akademia Muzyczna11:00
Chmielna11:01
Żabi Kruk11:02
Okopowa11:04
Brama Wyżynna11:06
Dworzec Główny11:08
Brama Oliwska11:10
Chodowieckiego11:11
Uniwersytet Medyczny11:12
Traugutta
 
11:14
0 min.
 
Opera Bałtycka11:162 min.
 
Politechnika11:173 min.
 
Miszewskiego11:184 min.
 
Jaśkowa Dolina11:206 min.
 
Klonowa11:228 min.
 
Galeria Bałtycka11:2410 min.
 
Wojska Polskiego11:2612 min.
 
Zamenhofa11:2713 min.
 
Zajezdnia11:2814 min.
 
Strzyża PKM11:2915 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy