Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Przeróbka16:06
Głęboka16:09
Brama Żuławska16:11
Akademia Muzyczna16:12
Chmielna16:13
Żabi Kruk16:14
Okopowa16:16
Brama Wyżynna16:18
Dworzec Główny16:20
Brama Oliwska16:22
Chodowieckiego16:23
Uniwersytet Medyczny16:24
Traugutta16:26
Opera Bałtycka
 
16:28
0 min.
 
Politechnika16:291 min.
 
Miszewskiego16:302 min.
 
Jaśkowa Dolina16:324 min.
 
Klonowa16:346 min.
 
Galeria Bałtycka16:368 min.
 
Wojska Polskiego16:3810 min.
 
Zamenhofa16:3911 min.
 
Zajezdnia16:4012 min.
 
Strzyża PKM16:4113 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy