Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Przeróbka10:34
Głęboka10:37
Brama Żuławska10:39
Akademia Muzyczna10:40
Chmielna10:41
Żabi Kruk10:42
Okopowa10:44
Brama Wyżynna
 
10:46
0 min.
 
Dworzec Główny10:482 min.
 
Brama Oliwska10:504 min.
 
Chodowieckiego10:515 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:526 min.
 
Traugutta10:548 min.
 
Opera Bałtycka10:5610 min.
 
Politechnika10:5711 min.
 
Miszewskiego10:5812 min.
 
Jaśkowa Dolina11:0014 min.
 
Klonowa11:0216 min.
 
Galeria Bałtycka11:0418 min.
 
Wojska Polskiego11:0620 min.
 
Zamenhofa11:0721 min.
 
Zajezdnia11:0822 min.
 
Strzyża PKM11:0923 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy