Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Przeróbka05:26
Głęboka05:29
Brama Żuławska05:31
Akademia Muzyczna05:32
Chmielna05:33
Żabi Kruk05:34
Okopowa05:36
Brama Wyżynna
 
05:38
0 min.
 
Dworzec Główny05:402 min.
 
Brama Oliwska05:424 min.
 
Chodowieckiego05:435 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:446 min.
 
Traugutta05:457 min.
 
Opera Bałtycka05:479 min.
 
Politechnika05:4810 min.
 
Miszewskiego05:4911 min.
 
Jaśkowa Dolina05:5113 min.
 
Klonowa05:5214 min.
 
Galeria Bałtycka05:5416 min.
 
Wojska Polskiego05:5618 min.
 
Zamenhofa05:5719 min.
 
Zajezdnia05:5820 min.
 
Strzyża PKM05:5921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy