Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Przeróbka14:26
Głęboka14:29
Brama Żuławska14:31
Akademia Muzyczna14:32
Chmielna14:33
Żabi Kruk14:34
Okopowa14:36
Brama Wyżynna
 
14:38
0 min.
 
Dworzec Główny14:402 min.
 
Brama Oliwska14:424 min.
 
Chodowieckiego14:435 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:446 min.
 
Traugutta14:468 min.
 
Opera Bałtycka14:4810 min.
 
Politechnika14:4911 min.
 
Miszewskiego14:5012 min.
 
Jaśkowa Dolina14:5214 min.
 
Klonowa14:5416 min.
 
Galeria Bałtycka14:5618 min.
 
Wojska Polskiego14:5820 min.
 
Zamenhofa14:5921 min.
 
Zajezdnia15:0022 min.
 
Strzyża PKM15:0123 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy