Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Przeróbka15:06
Głęboka15:09
Brama Żuławska15:11
Akademia Muzyczna15:12
Chmielna15:13
Żabi Kruk15:14
Okopowa15:16
Brama Wyżynna
 
15:18
0 min.
 
Dworzec Główny15:202 min.
 
Brama Oliwska15:224 min.
 
Chodowieckiego15:235 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:246 min.
 
Traugutta15:268 min.
 
Opera Bałtycka15:2810 min.
 
Politechnika15:2911 min.
 
Miszewskiego15:3012 min.
 
Jaśkowa Dolina15:3214 min.
 
Klonowa15:3416 min.
 
Galeria Bałtycka15:3618 min.
 
Wojska Polskiego15:3820 min.
 
Zamenhofa15:3921 min.
 
Zajezdnia15:4022 min.
 
Strzyża PKM15:4123 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy