Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Przeróbka17:06
Głęboka17:09
Brama Żuławska17:11
Akademia Muzyczna17:12
Chmielna17:13
Żabi Kruk17:14
Okopowa17:16
Brama Wyżynna
 
17:18
0 min.
 
Dworzec Główny17:202 min.
 
Brama Oliwska17:224 min.
 
Chodowieckiego17:235 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:246 min.
 
Traugutta17:268 min.
 
Opera Bałtycka17:2810 min.
 
Politechnika17:2911 min.
 
Miszewskiego17:3012 min.
 
Jaśkowa Dolina17:3214 min.
 
Klonowa17:3416 min.
 
Galeria Bałtycka17:3618 min.
 
Wojska Polskiego17:3820 min.
 
Zamenhofa17:3921 min.
 
Zajezdnia17:4022 min.
 
Strzyża PKM17:4123 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy