Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Przeróbka05:06
Głęboka05:09
Brama Żuławska05:11
Akademia Muzyczna05:12
Chmielna05:13
Żabi Kruk05:14
Okopowa05:16
Brama Wyżynna05:18
Dworzec Główny
 
05:20
0 min.
 
Brama Oliwska05:222 min.
 
Chodowieckiego05:233 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:244 min.
 
Traugutta05:255 min.
 
Opera Bałtycka05:277 min.
 
Politechnika05:288 min.
 
Miszewskiego05:299 min.
 
Jaśkowa Dolina05:3111 min.
 
Klonowa05:3212 min.
 
Galeria Bałtycka05:3414 min.
 
Wojska Polskiego05:3616 min.
 
Zamenhofa05:3717 min.
 
Zajezdnia05:3818 min.
 
Strzyża PKM05:3919 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy