Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Przeróbka11:34
Głęboka11:37
Brama Żuławska11:39
Akademia Muzyczna11:40
Chmielna11:41
Żabi Kruk11:42
Okopowa11:44
Brama Wyżynna11:46
Dworzec Główny
 
11:48
0 min.
 
Brama Oliwska11:502 min.
 
Chodowieckiego11:513 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:524 min.
 
Traugutta11:546 min.
 
Opera Bałtycka11:568 min.
 
Politechnika11:579 min.
 
Miszewskiego11:5810 min.
 
Jaśkowa Dolina12:0012 min.
 
Klonowa12:0214 min.
 
Galeria Bałtycka12:0416 min.
 
Wojska Polskiego12:0618 min.
 
Zamenhofa12:0719 min.
 
Zajezdnia12:0820 min.
 
Strzyża PKM12:0921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy