Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Przeróbka11:54
Głęboka11:57
Brama Żuławska11:59
Akademia Muzyczna12:00
Chmielna12:01
Żabi Kruk12:02
Okopowa12:04
Brama Wyżynna12:06
Dworzec Główny
 
12:08
0 min.
 
Brama Oliwska12:102 min.
 
Chodowieckiego12:113 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:124 min.
 
Traugutta12:146 min.
 
Opera Bałtycka12:168 min.
 
Politechnika12:179 min.
 
Miszewskiego12:1810 min.
 
Jaśkowa Dolina12:2012 min.
 
Klonowa12:2214 min.
 
Galeria Bałtycka12:2416 min.
 
Wojska Polskiego12:2618 min.
 
Zamenhofa12:2719 min.
 
Zajezdnia12:2820 min.
 
Strzyża PKM12:2921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy