Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Przeróbka14:26
Głęboka14:29
Brama Żuławska14:31
Akademia Muzyczna14:32
Chmielna14:33
Żabi Kruk14:34
Okopowa14:36
Brama Wyżynna14:38
Dworzec Główny
 
14:40
0 min.
 
Brama Oliwska14:422 min.
 
Chodowieckiego14:433 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:444 min.
 
Traugutta14:466 min.
 
Opera Bałtycka14:488 min.
 
Politechnika14:499 min.
 
Miszewskiego14:5010 min.
 
Jaśkowa Dolina14:5212 min.
 
Klonowa14:5414 min.
 
Galeria Bałtycka14:5616 min.
 
Wojska Polskiego14:5818 min.
 
Zamenhofa14:5919 min.
 
Zajezdnia15:0020 min.
 
Strzyża PKM15:0121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy