Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Przeróbka15:06
Głęboka15:09
Brama Żuławska15:11
Akademia Muzyczna15:12
Chmielna15:13
Żabi Kruk15:14
Okopowa15:16
Brama Wyżynna15:18
Dworzec Główny
 
15:20
0 min.
 
Brama Oliwska15:222 min.
 
Chodowieckiego15:233 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:244 min.
 
Traugutta15:266 min.
 
Opera Bałtycka15:288 min.
 
Politechnika15:299 min.
 
Miszewskiego15:3010 min.
 
Jaśkowa Dolina15:3212 min.
 
Klonowa15:3414 min.
 
Galeria Bałtycka15:3616 min.
 
Wojska Polskiego15:3818 min.
 
Zamenhofa15:3919 min.
 
Zajezdnia15:4020 min.
 
Strzyża PKM15:4121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy